سریال ناب

ورود ثبت نام

منو اصلی

منو میانی

محمدرضا لطفى «ریسِت» را مى سازد

دومین فیلم سینمایى محمدرضا لطفى به نام «ریست» به تهیه کنندگى امیر سیدزاده در تهران ساخته مى شود.

به گزارش سلام سینما به نقل از مشاور رسانه اى، فیلم سینمایى «ریست» به کارگردانى محمدرضا لطفی و تهیه کنندگى سیدامیر سیدزاده، پس از دریافت پروانه ساخت، پیش تولید خود را در تهران پشت سر مى گذارد تا پس از انتخاب بازیگران و لوکیشن ها، در هفته هاى آینده وارد مرحله فیلمبردارى شود.

عوامل این فیلم در حال مذاکره با چند چهره سینمایى و تئاترى براى ایفاى نقش اول فیلم هستند که بزودى قطعى خواهد شد. «ریست» دومین تجربه محمدرضا لطفى پس از فیلم «روایت ناپدید شدن مریم» است که پس از اکران مورد توجه منتقدان قرار گرفت. 

فیلمنامه «ریست» که نویسندگى آن نیز برعهده لطفى است و با فرم و شمایل جدیدى ساخته خواهد شد، از ساختار متفاوت و زاویه اى نو برخوردار است و پیچیدگى هاى جالبى دارد که در سینماى ایران تجربه نشده است و حدود یک سال تحقیق و پژوهش آن به طول انجامیده و دو سال هم نگارش آن زمان برده است.

محمدرضا لطفی سالها به عنوان منتقد و نویسنده سینمایی در نشریات و مطبوعات و رسانه هاى دیدارى و شنیدارى فعالیت داشته است و امیر سیدزاده تهیه کننده این فیلم نیز پیش از این آثاری همچون «مادر قلب اتمی»، «تنها دوبار زندگی می کنیم»، «زندگی جای دیگری است»، «آمین خواهیم گفت» را تهیه کرده و در سال جارى هم سه فیلم «سهیلا شماره ١٧»، «ناخواسته» و «پاسیو» را روى پرده سینماها داشته است. مرجع=سلام سینما

نظرات 0 در انتظار بررسی 0 تایید شده

آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.